В Харьков доставили собаку, которая пострадала от действий живодера

Живодер собака

Чиновник решил отомстить собаке, он привязал животное к автомобилю и около километра на цепи протянул ее по дороге.

В Красиловском районе Хмельницкой области произошел жуткий случай издевательства над животным.

Мужчина решил отомстить собаке, которая якобы покусала его маму. Он привязал животное к автомобилю и около километра на цепи протянул ее по дороге.

«Это страшное действо вблизи села Кузьмин заметил случайный водитель, им оказался военнослужащий Александр Зорин. Он развернул свою «Шкоду», догнал Байдича В.Г., заставил его остановиться и прекратить пытать животное. После чего вызвал полицию. Изверг был временно задержан и его преступление задокументировали сотрудники полиции», — рассказал Антон Геращенко.

Сейчас собака в Харькове в экспертном учреждении для установки степени тяжести нанесенных живодером травм.

Видео, как живодер пытал собаку на Хмельнитчине

Днями на Хмельниччині стався жахливий злочин.Живодер на прізвище Байдич В. Г. дізнався, що собака на прізвисько Барсик вкусив його матір.З метою помсти він прив’язав собаку ланцюгом до свого авто та потягну по асфальту, спричиняючи муки та каліцтво живій істоті.Але так сталося, що назустріч йому їхала небайдужа людина — Олександр Зорін.Він розвернув свою «Шкоду», наздогнав Байдича, змусив його зупинитися і припинити катувати тварину. Після чого викликав поліцію.Нелюд був тимчасово затриманий і його злочин був задокументований співробітниками поліції.Зараз покалічений Барсик разом з хмельницькими волонтерами та слідчим поліції знаходиться в місті Харків в експертній установі для встановлення ступеню тяжкості нанесених йому живодером травм.По Байдичу В. Г. підготовлений проект підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 299 Кримінального кодексу України — «Жорстоке поводження з тваринами».Якщо прокуратура визнає, що цей злочин кваліфікується за частиною третьою зазначеної статті — жорстоке поводження з твариною вчинено з особливою жорстокістю, то Байдич В. Г. може отримати від 5 до 8 років позбавлення волі.В тому разі, якщо лише за першою частиною — він отримає або арешт до 6 місяців, або умовний термін до 3 — х років.Хочу особисто висловити подяку небайдужій людині, яка зупинила негідника — Олександру Зорину.Він найближчим часом буде запрошений до Голови Національної поліції Ігоря Клименко для вручення нагороди за свою небайдужість.На відео — злочин та його припинення небайдужим громадянином.Будьте такими, як Олександр Зорін!Бачите несправедливість чи злочин — зупиніть його!

Опубліковано Антоном Геращенком Пʼятниця, 22 листопада 2019 р.
Ваше мнение...
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ!

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь